Košarica

 

Št. produktov: 0

Vaša košarica je prazna.

 
 
 
 
 

Kontakti

Informacije:

Tehnični sistemi d.o.o.
Bizeljska cesta 85
SI-8259 Bizeljsko
Fax: 00386 (0)7 45 200 12
E-mail: info@tesi.si

Direktor
Lajoš Špeljak
Tel.: 00386 (0)745200-10
Mob: 00386 (0)41/610-533
lajos@tesi.si

Lakirna tehnika, merilna tehnika, servis
Peter Stermecki
Tel.: 00386 (0)7/45200-20
Mob: 00386 (0)41/606-868
peter@tesi.si
servis@tesi.si

Servis kompresorjev, vzdrževanje
Branko Najger
Mob: 00386 (0)41/365-642
branko@tesi.si
servis@tesi.si

Prodaja
Dejan Špeljak
Tel.: 00386 (0)7/45200-21
Mob: 00386 (0)31/610-965
dejan@tesi.si

Multimedija IT
David Špeljak
Tel.: 00386 (0)7/45200-21
Mob: 00386 (0)41/606-858
david@tesi.si

Računovodstvo
ga. Mira
Tel.: 00386 (0)745200-11
racunovodsvo@tesi.si

Plačilni promet
Andreja Špeljak
Tel.:00386 (0)745200-11
andreja@tesi.si

 
 
 

Kontaktirajte nas

 

Kontaktirajte nas preko spletnega obrazca in v najkrajšem možnem času vam bomo odgovorili.

Polja označena z * so obvezna!

    1. Tehnični sistemi d.o.o. varstvu vaših osebnih podatkov posveča posebno pozornost in skrb. Podrobnejša pravila glede uporabe in obdelave vaših osebnih podatkov si lahko preberete v Pravilniku o zasebnosti.
 
 

INFORMACIJE

Tehnični sistemi d.o.o.
Bizeljska cesta 85
SI-8259 Bizeljsko

Tel.: (0)7 45 200 10
Tel.: (0)7 45 200 20
Fax: (0)7 45 200 12
E-mail: info@tesi.si

 
 
 

INFORMACIJE

Servis

O podjetju

Novice

Kontakt

 
 
 

HITRI KONTAKT

Tehnični Sistemi d.o.o.

 

 00386-(0)7-45-200-10

 info@tesi.si

 PON - PET 07:30 - 15:30

 Bizeljska cesta 85, SI-8259 Bizeljsko

 
 
 

SPREMLJAJTE NAS

Tehnični sistemi d.o.o. linkedln channel Tehnični sistemi d.o.o. facebook channel Tehnični sistemi d.o.o. google+ channel
Tehnični sistemi d.o.o. ebay channel Tehnični sistemi d.o.o. youtube channel Tehnični sistemi d.o.o. bolha channel

MOŽNOST PLAČILA 

Tehnični sistemi d.o.o. sprejema Paypal in kartična plačila

 
 
 
STRINJAM SE

Spletna stran uporablja piškotke za boljše delovanje

Z brskanjem po naši spletni strani se strinjate, da lahko uporabljamo piškotke, ki so namenjeni vaši boljši uporabniški izkušnji na naši spletni strani. Za lastne potrebe analitike uporabljamo Google Analytics, ki v ta namen namesti piškotke (izbriši GA piškotke). Več o piškotkih.